Şenol Güneş'ten Milli Takım hakkında konuştu

Şenol Güneş, bu akşam yapılan antrenman sonrası adının Milli Takım ile anılması ile ilgili konuştu. Milli takımdan teklif gelmedi ama gelecek olsa bile bana d

  • Şenol Güneş'ten Milli Takım hakkında konuştu
26 Tem 2017 23:43 1966 Okunma

Şenol Güneş, bu akşam yapılan antrenman sonrası adının Milli Takım ile anılması ile ilgili konuştu. Milli takımdan teklif gelmedi ama gelecek olsa bile bana değil başkana gelmelidir'' dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, isminin A Milli Takım'la anılması ile ilgili olarak açıklama yaptı.

Bu akşam yapılan antrenman sonrası Başkan Fikret Orman ile birlikte Beşiktaş'ın Marbella kampını takip eden basın mensuplarıyla yemekte bir araya gelen Güneş, A Milli Takım ile ilgili kısa bir açıklama yaptı.

'Benim zaten milli bir görevim var'

Güneş, ''Fatih hocanın ayrılmasına üzüldüm, ben de o göreve geldim, yalnız kaldım. Fatih hocaya teşekkür borçluyuz çok iyi işler yaptı. Bu karar Federasyon'un kararıdır. Beşiktaş teknik sorumlusu olarak hayırlı olmasını dilerim. Fatih hocayla her zaman görüşüyordum. Milli Takım için kendi şahsım adına konuşma yetkisine sahip değilim. O konu yönetimdedir. Böyle bir teklif gelmedi. Zaten gelecek olsa bile bana gelmesi doğru değildir, başkana gelmelidir. Ben Beşiktaş'ta çok mutluyum. Konratımı daha yeni uzattık. Benim zaten bir milli görevim var, o da Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak'' diye konuştu.

Fanatik

Yorumlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER